Trezory podle umístění

Trezory podle umístění

Trezor proSafe MD361 PPři koupi trezoru je také důležité vědět, kam jej umístíte, tedy jestli bude součástí nábytku nebo jestli si ho necháte zabudovat do zdi či do podlahy.

Nábytkové trezory můžete nechat samostatně stát nebo z nich udělat přirozenou součást vašeho nábytku. Slouží pro úschovu hotovosti, šperků, dokumentů, zbraní, léků a dalších věcí. Pořídit si je můžete do domácnosti i do kanceláře. Tyto trezory bývají většinou vybaveny kotvícími otvory, takže je můžete připevnit k nábytku, ke stěně, ale také k podlaze. Vždy je lepší zvolit některou kombinaci, aby trezor lépe držel. Na požádání je možno je vybavit vnitřními uzamykatelnými schránkami, podstavce či poličkami. Nábytkové trezory se vyrábění v různých velikost, mají různý stupeň zabezpečení i jiné parametry. Záleží tedy na vás a na vašich potřebách.

Pokud máte tu možnost, můžete si klidně nechat trezor umístit do zdi. Tato varianta ale není vhodná pro všechny, protože k tomu například nemají vhodné podmínky. Důležité je proto si dobře rozmyslet především velikost trezoru, protože jsou pro ně typické menší rozměry.

Trezor do podlahy ECLIPSE B465Tento typ trezoru se často umisťuje například do stěny pod schody nebo do nepoužívaných komínů. Ukládat do nich můžete hotovosti, různé cennosti, zbraně a další předměty. Vyrábí se ve všech velikostech i bezpečnostních třídách. Hodí se jak do domácností, tak do velkých firem, kde pracují s velkými obnosy peněz. U tohoto typu se můžete často potkat s tzv. vhozovými stěnovými trezory.

Další možností je umístit trezor do podlahy, což se pokládá za nejbezpečnější místo. Stejně jako u trezoru do zdi, i na trezor do podlahy musíte mít vhodné místo. Velmi náročný je také na údržbu. Vhodné jsou především v případech, kde je z nějakého důvodu nutné utajit místo umístění trezoru. Jejich největší výhodou je pevné osazení, které dokáže zabránit vypáčení.

O webu

Jestliže přemýšlíte o pořízení trezoru například do kanceláře nebo k sobě domů, a nevíte si rady, podle čeho vybrat ten pro nás nejvhodnější, naše stránky vám v tom jistě pomohou. Najdete zde informace o různých trezorech, které se liší svou mírou zabezpečení, velikostí, kapacitou nebo typem zámku. Trezory se rozlišují také podle jejich umístění nebo podle jejich obsahu.